Хмільницький район: рятувальники проведели перевірку АГЗК ПАТ «Укрнафта» — | Новини Вінниці та області

Read Time:41 Second

14 травня козятинські рятувальники, з метою здійснення контролю за виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих і нормативних, нормативно-правових актів у сфері техногенної та пожежної безпеки проведено перевірку АГЗК ПАТ «Укрнафта» с. Сокілець. Під час даного заходу фахівці провели обстеження усіх важливих з точки зору пожежної та техногенної безпеки моментів: стан автоматичних установок пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу, наявність дозвільних документів у сфері пожежної та техногенної безпеки, дотримання протипожежного режиму на автозаправній станції, стан утримання зовнішніх установок та резервуарів з пальним, відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння та їх технічний стан, а також стан джерел зовнішнього пожежогасіння. Під час перевірки також було проведено протипожежний інструктаж з керівництвом та працівниками АЗС.

За результатами перевірок також будуть поінформовані місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

ГУ ДСНС Україниу Вінницькій області

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Павлоград: вогнеборці провели рейдовий захід щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах — | Новини міста Дніпро та області
Next post Теплицькі рятувальники провели акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти» — | Новини Вінниці та області