Хто буде куратором українського напрямку в Держдепі США » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:45 Second

Перемога глобалістів на минулорічних виборах Президента США однозначно призведе до зміни векторів зовнішньої політики «світового жандарма». У Білий дім повертаються люди, які мають чималий досвід роботи в країнах Центральної та Східної Європи. Також слід очікувати і посилення американського впливу на українському напрямку зовнішньої політики.

Як зазначає на своїй сторінці у Facebook відомий український політолог Володимир Фесенко, «разом з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном до Києва приїде днями і Вікторія Нуланд, яка тільки що призначена заступником Держсекретаря США. Досить імовірно, що саме пані Вікторія буде курирувати українські справи в Держдепі».
«Тепер залишилося дочекатися, коли у Вашингтоні дійдуть руки і до призначення нового посла США в Україні. Може якраз Нуланд цьому і посприяє», – наголосив політолог.

Нагадаємо, що Вікторія Нуланд приймала безпосередню участь в подіях на Майдані у 2014 році і ймовірно у Держдепі саме вона буде визначати пріоритети зовнішньої політики США на українському напрямку. Призначення нового посла в Україні – це справа часу.

Український журнал «Економіст»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Коли українські чорноземи виставлять на продаж » — новости экономики Украины | Экономика
Next post В Україні може з’явитися новий політичний проект » — новости экономики Украины | Экономика