Хто з американських високопосадовців прибув в Україну вслід за Блінкеном » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:57 Second

Візит на початку травня в Україну держсекретаря США Ентоні Блінкена фактично відкрив нову сторінку в українсько-американських відносинах. Прикметна риса нової фази цих відносин – посилення впливу США на соціально-економічні та політичні процеси, які проходять в Україні. Нещодавнє призначення в керівні органи потужних державних корпорацій Тимофія Милованова та Світлани Заліщук є цьому підтвердженням.

Вслід за Блінкеном в Україну прибула група сенаторів США у складі Джін Шахін, Роберта Портмана та Крістофера Мерфі. «Щойно представницька делегація американських сенаторів у складі Джін Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) та Крістофера Мерфі (Демпартія) прибула з візитом в Україну. Завтра говоритимемо про те, як разом зробити Україну сильнішою», – повідомляє заступник міністра закордонних справ України Єнін.

Посольство США в Україні повідомило, що метою візиту сенаторів є підтвердження двопартійної підтримки програми реформ в Україні, а також боротьби з корупцією та агресією ззовні. За інформацією посольства, сенатори 2 червня зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським.

Зазначимо, що у 2020 році у США мали місце масові соціальні збурення, які були зумовлені як об’єктивними, так і суб’єктивними факторами. Водночас сенат США продовжує посилювати свій вплив на країни-сателіти, а не займається вирішенням своїх внутрішніх проблем.

Український журнал «Економіст»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Хто з міністрів Уряду Гончарука очолив наглядову раду Укроборонпрому » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Обсяг приватних переказів в Україну продовжує зростати » — новости экономики Украины | Экономика