Хто з міністрів Уряду Гончарука очолив наглядову раду Укроборонпрому » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 23 Second

У свій час Україна була одним з основних експортерів зброї на світовому ринку озброєнь. Однак квола політика держави стосовно зміцнення позицій оборонно-промислового комплексу призвела до втрат традиційних ринкових ніш на глобальному рівні.

На своїй сторінці у Facebook колишній міністр Уряду Гончарука Тимофій Милованов повідомив про те, що 1 червня його було обрано Головою наглядової ради Укроборонпрому.

«Вчора було перше засідання оновленої наглядової ради Укроборонпрому. На ньому мене обрали головою (це пояснює публічні атаки на мене в останній тиждень: так само відбувалось – публічні атаки і дискредитація – коли мене призначали заступником голово ради НБУ в 2016 році)», – наголосив Милованов.

За інформацією Тимофія Милованова наглядова рада Укроборонпрому розглянула кілька питань: 1) Затвердила аудит за 2019 рік. 2) Попросила гендиректора концерну підготувати план трансформації Укроборонпрому, беручи до уваги два головних критерії (запропоновані Тоні Тетером): створення спроможності для адекватної відповіді для майбутніх загроз та створення сучасної лінійки продуктів. 3) Затвердила аудитора на наступні роки. 4) Створила три as hoc комітети в раді: з питань компенсації (зарплат та КПІ), з регламенту, і з питань трансформації. 5) Затвердила звіт по виконання КПІ та систему КПІ до кінця червня (цього місяця) і доручила комітету переглянути і за потреби доробити систему КПІ. 6) Затвердила розклад зустрічей ради – кожного останнього четверга місяця, за винятком грудня – в грудні раніше.

Зазначимо, що Тимофій Милованов є ярим прихильником національної економічної політики, зорієнтованої на врахування інтересів транснаціонального капіталу. В Уряді Гончарука він був основним ідеологом економічної політики, реалізація котрої лише поглибила кризові явища в національній економіці. Тому обрання Милованова Головою наглядової ради Укроборонпрому свідчить про посилення зовнішнього впливу на економічні процеси в Україні, зокрема на розвиток такої важливої ланки національного господарства, якою є оборонно-промисловий комплекс.

Український журнал «Економіст»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Колесников розповів про цілі роботи новоствореної партії » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Хто з американських високопосадовців прибув в Україну вслід за Блінкеном » — новости экономики Украины | Экономика