Які школи Червоноградської громади вже мають нових очільників? – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 40 Second

 18.06.202118.06.2021 Новини Освіта Суспільство

16 червня розпочався конкурс на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх навчальних закладів у Червонограді, Соснівці, Межиріччя та Волсвина.

Перед початком письмового тестування конкурсантів, члени комісії, зокрема, головний спеціаліст юридичного відділу Державної служби якості освіти Надія Підгайна, голова мiської профспiлкової органiзацiї освiтян Микола Колесник, депутати Червоноградської міської ради Іван Кудрик та Наталія Курівчак, голова ГО «Асоціація директорів шкіл Червонограда» та директор ЧЗШ№1 Олександр Суханов розглянули звернення педагогів та батьків учнів Межирічанського НВК з проханням допустити до конкурсу на посаду директора Віру Любов Петрівну. Нагадуємо, що на попередньому засіданні члени комісії відхилили кандидатуру Любові Віри, оскільки вона подала неповний пакет документів, зокрема не надала довідку про відсутність судимості. І цього разу члени комісії також проголосували проти допущення директорки Межирічанського НВК до конкурсу.

Після розгляду звернення, члени комісії запросили кандидатів на письмове тестування. До слова, на конкурс не з’явилась директорка Соснівської загальноосвітньої школи №14 Наталія Щербань. За попередньою інформацією, вона перебувала на лікарняному.

Відтак, за результатами письмового тестування, письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації перспективного плану розвитку закладу, Марія Семенова стала переможницею в конкурсі на посаду директора Межирічанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа III ступенів – дитячий садок» та Волсвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Наталію Маяк комісія рекомендує призначити її на посаду очільника Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Перемогу в конкурсі на заміщення посади директора Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 стала Ольга Сагайдак.

18 чевня відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу кандидатів, які хочуть очолити ЧЗШ№2, ЧНВК№10 та Червоноградський ліцей.Із протоколом засідання конкурсної комісії можна ознайомитись за посиланням https://chervonograd-rada.gov.ua/…/Protokol-zasidannia…

Джерело – Червоноградська міська рада ТГ

  • Як вітали медиків Сокаля, Червонограда та Белза напередодні професійного свята?
  • Старости видаватимуть свідоцтва про народження та реєструватимуть шлюб
  • Які школи Червоноградської громади вже мають нових очільників?
  • Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград отримав 300 доз вакцини Pfizer. Кого і коли щеплюватимуть?
  • Відбудеться конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру м.Червоноград
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград отримав 300 доз вакцини Pfizer. Кого і коли щеплюватимуть? – Новини Львова та області
Next post Старости видаватимуть свідоцтва про народження та реєструватимуть шлюб – Новини Львова та області