Який курс долара буде цього тижня » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:50 Second

За минулий тиждень курс долара до гривні помірно знизився у всіх сегментах валютного ринку на 0,3−0,5%. Великих угод, здатних зробити істотний вплив на курс, очікувано не укладалася. Невелике зміцнення гривні пов’язане в першу чергу з накопиченнями, які компанії роблять перед наступним тижнем. Нагадаємо, що з понеділка почнеться період сплати податків. Компаніям, які тільки зараз вийшли з локдауна, доводиться збирати гривню, що і призводить до її незначного посилення.

Офіційний курс долара США, встановлений НБУ, знизився з 27,72 грн до 27,63 грн (-0,3%). Зміни на міжбанку і на ринку готівкового долара знаходяться в тому ж діапазоні: -0,5% та -0,4% відповідно. При цьому спред між середнім продажем і середньою покупкою зберігся на рівні 0,7%.

Ми вважаємо, що зазначена тенденція збережеться і на наступному тижні. Ми очікуємо незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку через тиждень може торгуватися близько 27,5 грн, а готівковий долар в банках — близько 27,4/27,6 грн.

Прогноз курсу долара на тиждень від компанії Альпарі

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Солістка гурту Go_A: Пісня «Шум» надихає вчити українську
Next post У квітні обсяг депозитів населення у комерційних банках продовжив зростати » — новости экономики Украины | Экономика