ЄС виділив Україні 29,5 млн євро на підтримку реформ

Read Time:52 Second

В ЄС прийняли рішення профінансувати реалізацію податкової та митної реформ в Україні.

Україна отримає 29,5 мільйонів євро від представників Європейського Союзу. Таке рішення було прийнято в рамках впровадження програми з управління державними фінансами в державі, інформує Ukr.Media.

Програму EU4PFM підтримали в Центральному агентстві з управління проектами (Литва) разом з представниками ЄС в Україні, Мінфіном, ДФС і ДПС. Як повідомляється на сайті Міністерства фінансів, реформування системи фінансів в країні дозволить досягати поставлені Урядом цілі в напрямку розвитку економіки.

"Програма допомоги ЄС EU4PFM є важливим елементом реалізації Стратегії, оскільки зміцнить нашу здатність втілювати зміни, які є настійно важливими", — сказала міністерша фінансів Оксана Маркарова.

За виділені 29,5 мільйонів євро планується реформувати вищезгадані реформи і розвивати потенціал з управління держфінансами в IT і HR галузях. Загальний бюджет Стратегії становить 55 мільйонів. Завершити її реалізацію планується у 2022 році.

Крім цього, у відомстві уточнюють, що Україна отримає підтримку щодо іншої частини програми EU4PFM, якою завідує SIDA. Допомога буде спрямована на реформування бюджетування (управління ліквідності, створення ефективної системи бухобліку в публічному секторі, підвищення точності макропрогнозу).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У список партії Ляшка увійшли командир «Айдара» і Злата Огневич
Next post У Житомирі поліція перевіряє інформацію про замінування податкової інспекції: евакуйовано близько 200 людей | Новини Житомира