Євро ослабне по відношенню до долара США в цьому році » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 23 Second

Danske Research обговорює перспективи пари EUR/USD напередодні наступного засідання ФРС 15-16 червня і вважають, що пара залишиться в діапазоні 1,20-1,24.

«З огляду на (що дивно) хороші показники PMI в США і Європі, інфляційний тиск, ймовірно, буде зберігатися. У свою чергу, ми як і раніше очікуємо, що курс EUR/USD опуститься до позначки 1,20 в дуже короткостроковій перспективі», — зазначає Danske.

«У найближчі тижні, дані, швидше за все, будуть зосереджені на інфляції, робочих місцях і центральних банках, і все це, ймовірно, мало змінить загальну картину макроекономічного фону. У свою чергу, ми бачимо деяку можливість торгувати волатильністю EUR/USD на тритижневому горизонті (таким чином, виключаючи зрушення після засідання FOMC і публікації наступних попередніх індексів PMI), грунтуючись на думці, що ринки і макроекономічна картина залишаться в цілому незмінними», — додали в Danske.

У той час як недавні сильні дані підтверджують, що відновлення економіки в єврозоні йде повним ходом, економісти Capital Economics як і раніше вважають, що євро ослабне по відношенню до долара США в цьому році.

«Хоча ми очікуємо, що економіка єврозони продовжить відновлюватися, ми вважаємо, що основні перспективи зростання і інфляції там залишаються менш сильними, ніж в США (хоча це може бути приховано через тимчасовий «ефект відкриття»)».

«Сила економічних даних в єврозоні в порівнянні з США, схоже, підкріплюється відносними очікуваннями щодо грошово-кредитної політики в двох економіках, які тільки недавно вирівнялися, незважаючи на те, що євро продовжує зміцнюватися».

«Ми вважаємо, що нинішнє ціноутворення на підвищення ставок в єврозоні по відношенню до США розтягнуто — ми не очікуємо, що ЄЦБ підвищить ставки до 2026 року. В результаті ми очікуємо, що євро ослабне по відношенню до долара США, оскільки ринкові очікування коригуються, щоб відобразити основні економічні перспективи двох економік».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Індекс споживчої довіри в Німеччині покращиться в червні » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Из-за дефицита чипов Tesla задумалась о покупке полупроводниковой фабрики » Автоновости