Індекс споживчої довіри в Німеччині покращиться в червні » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:40 Second

Індекс споживчої довіри в Німеччині покращиться в червні, як показали результати дослідження, проведеного дослідницькою групою GfK.

Прогнозований індекс споживчої довіри виріс до 7,0 в червні з переглянутого -8,6 в травні. Тим не менш, цей показник виявився нижчим за прогнозований економістів -5,2.

Рольф Бюркле, споживчий експерт GfK, сказав: «Ми все більше і більше залишаємо позаду третю хвилю епідемії. Захворюваність значно знижується протягом декількох тижнів».

«Ми також домагаємося великих успіхів в вакцинації. В результаті можливі відкриття і відхід від суворої ізоляції», — додав Бюркле.

Після зростання майже в 34 пункту індикатор економічних очікувань підскочив до 41,1 пункту — найвищого значення за більш ніж три роки.

Індикатор очікувань доходів в травні виріс на 10,2 пункту до 19,5 пункту. Після трьох підвищень підряд індикатор схильності до покупки впав на 7,3 пункту до 10,0.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Сума вкладів фізосіб у банках за квітень збільшилась на 10,35 млрд гривень » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Євро ослабне по відношенню до долара США в цьому році » — новости экономики Украины | Экономика