Жители Краматорска поддержали петицию о запрете стихийной торговли в городе

Read Time:1 Minute, 42 Second

 

В системе местных петиций Краматорска менее чем за 30 дней собрали больше 250 подписей к петиции о запрете стихийной торговли.

Напомним текст петиции (автор Вячеслав Кушнеров):

«На сьогоднішній день існує й продовжує розвиватися проблема, яка за собою тягне й інші — це стихійна торгівля.

Така торгівля здійснюється без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, які реалізуються, та без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі. Фоновою проблемою, яка залишається після цієї торгівлі — сміття, яке призводить до втрати естетичного вигляду вулиць та антисанітарії.

Згідно з постановою В. Ляшка №34 від 06.06.2020р. на прилеглій до ринку території повинна бути відсутня неконтрольована (стихійна) торгівля. Якщо її не ліквідувати, це приведе до закриття ринків, а значить сотні родин залишаться без роботи і коштів на прожиття. Проблема полягає ще й у небажанні торговців дотримуватися визначеного порядку, адже торгують у невстановлених місцях найчастіше особи, які не вважають потрібним платити податки. А це дуже негативно позначається на дохідній частині бюджету міста.

Зважаючи на те, що стихійна торгівля може мати шкідливий вплив на здоров’я та життя людей, призводить до погіршення стану вулиць, бруду і антисанітарії, а також шкодить наповнюваності бюджету, звертаюсь до органів Національної поліції і місцевого самоврядування:

— як підприємець:

з проханням подолати осередки стихійної торгівлі, тим самим захистити підприємців від закриття ринків;

— як споживач продукції:

з проханням забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення;

— як громадянин:

з проханням прийняти відповідні рішення про нульову толерантність до стихійної торгівлі в місті Краматорськ; посилення контролю за дотриманням правил торгівлі в місті Краматорськ; негайне реагування на звернення громадян з цього питання; встановлення осіб, відповідальних за недопущення стихійної торгівлі, і залучення їх до відповідальності за не виконання цих функцій».

Напомним, как сообщал «Восточный проект» такая торговля запрещена законом и регламентируется ст. 160 КУпАП «Торговля с рук в неположенных местах». В случае, когда торгуют непромышленным товарами, штраф может составить от 17 до 119 гривен, промышленными – от 102 до 255 гривен. 

Сбор подписей к петиции продлится еще 9 дней. Однако, уже сейчас она собрала необходимое количество подписей, а значит, позже будет рассмотрена в горсовете Краматорска.  

Главное фото: апрель 2020 года

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post В Мариуполе аварийное отключение: обесточены Приморский и Центральный районы. Новости Мариуполя и Донбасса |
Next post Жителей Краматорска ждет неделя дождей и гроз