Жмеринські рятувальники провели навчання на хімічно-небезпечному об’єкті (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області

9 червня в м. Жмеринка на хімічно-небезпечному об’єкті ТОВ “СЕТТІ” Головним управлінням ДСНС України у Вінницькій області організовано практичне тренування сил цивільного захисту Жмеринської територіальної громади з ліквідації аварійної ситуації – витоку аміаку. До заходу було залучено представників Головного управління ДСНС та місцевих органів влади, 3 одиниці техніки та 15 чоловік особового складу 8-ДПРЧ, а також місцеві підрозділи екстреної медичної допомоги, Національної поліції та аварійні формування об’єкту.

В ході тренування особовим складом 8-ДПРЧ (м. Жмеринка) були проведені дії з бойового розгортання та встановлення техніки на вододжерело. Рятувальники провели хімічну розвідку та визначили межі зони забруднення. Було встановлено водяну завісу та організовано осадження токсичної хмари. За межі забрудненої зони працівники ДСНС винесли виявленого під час розвідки постраждалого, організували його деконтамінацію. У свою чергу бригадою екстреної медичної допомоги відпрацьовано надання меддопомоги працівнику, ураженому парами аміаку. Підрозділом Нацполіції проведено оповіщення населення, яке потрапляє у прогнозовану зону хімічного забруднення.

За словами провідного фахівця Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Вінницькій області майора служби цивільного захисту Олега Семенова, мету тренувань було досягнуто. Саме від рівня міжвідомчої взаємодії, готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації органів управління та сил цивільного захисту об’єкту та громади залежить збереження життя та здоров’я персоналу та місцевих жителів.

 

 

 

 


Previous post У рамках зустрічі між | Новини Вінниці та області та компанією Cela Industry відбулося підписання протоколу про наміри щодо придбання спеціалізованого рятувального обладнання – пожежних підйомників – | Новини Вінниці та області
Next post Рятувальники провели навчання щодо ліквідації наслідків ДТП – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *