Кам’янський район: надзвичайники поспілкувались з учнями молодших класів, щодо правил безпеки життєдіяльності — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 1 Second

22-го вересня,  за для запобігання травмування і загибелі дітей та начання правилам  пожежної безпеки , фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій міста Кам’янське завітали до школи   та поспілкувалися з учнями молодших класів.

Так як слухачі –  діти 7-8 років, рятувальники розповіли про важливість дотримання основних правил пожежної безпеки під час перебування в школі, у власній оселі та під час відпочинку на подвір’ї.

Надзвичайники наголосили на забороні пустощів з сірниками, запальничками та різними  легкозаймистими речовинами. Також не оминули стороною і тему безпечного поводження під час знаходження вибухонебезпечних предметів. Дітям було пояснено, що у разі небезпечної знахідки, ні в якому разі, не можна її торкатися. Потрібно покликати дорослих або самостійно викликати Службу порятунку за номером «101».

Під час бесіди співробітники повідомили малечу про те, яку небезпеку несуть різні надзвичайні ситуації,  що робити та куди звертатися за допомогою, якщо став свідком даної події.

Також фахівці Служби порятунку довели до присутніх приклади пожеж із загибеллю й травмуванням дітей та розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті. А учні в свою чергу дуже активно приймали участь в обговоренні, відповідали на питання та по закінченню обіцяли дотримуватись усіх правил безпеки.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Кам’янський район: рятувальники прийняли участь у проведенні дня цивільного захисту в навчальному закладі — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області
Next post На Чернігівщині сапери ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 76 мм — Новини Чернігова та Чернігівщіни