Кам’янський район: представники Служби порятунку «101» спілкувались з людьми, що потребують соціальної підтримки — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:47 Second

20-го вересня представниками Кам’янського районного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Кам’янське, що потребують соціальної підтримки, зокрема з людьми похилого віку.

Основну увагу фахівці ДСНС звернули на дотримання правил пожежної безпеки у побуті, так як одна із основних причин виникнення пожеж — це власна недбалість та необережність громадян.

Тож, рятувальники нагадали людям правила експлуатації електроприладів та наголосили на недопущенні перевантаження електромереж.

Окрім цього, надзвичайники закликали громадян бути обережними у разі знаходження вибухонебезпечного предмету: «Ні в якому разі не можна торкатись предмету, переміщати та розпалювати поблизу багаття. В першу чергу потрібно викликати Службу порятунку за номером «101» та за можливості огородити місце з підозрілою знахідкою».

Після бесіди, співрозмовникам вручили листівки на тему: «Бережіть своє житло від пожеж» з детальними рекомендаціями щодо дій, якщо пожежі не вдалось уникнути, та листівки із назвою: «Дії під час виявлення вибухонебезпечного предмету».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Криворізький район: рятувальники та поліцейські провели інтерактивний захід серед дітей — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області
Next post Упродовж минулого тижня надзвичайники 47 разів залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт — Новини Чернігова та Чернігівщіни