Кам’янський район: рятувальники провели бесіди з батьками та дітьми про безпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:51 Second

17-го вересня співробітниками ВЗНС Кам’янського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичну роботу з дорослими та малечею, щодо дотримання правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Як свідчить практика, у підлітків їх батьків на низькому рівні є теоретична обізнаність з питань безпечної поведінки з ВНП. Трапляються випадки коли неповнолітні, знайшовши застарілі боєприпаси, влаштовують недопустимі ігри з цими предметами, чим наражають себе та оточуючих на небезпеку. Нажаль трапляються і трагічні випадки. Та найбільше непокоїть той факт, що навіть батьки не мають відповідної теоретичної підготовки у цьому напрямку, а про необхідність виховання навичок безпеки у своїх дітей навіть не здогадуються.

Тож з метою підвищення рівня обізнаності з питань безпечної поведінки серед населення при виявленні ВНП, рятувальники регулярно проводять профілактичну роботу.

Під час бесід з громадянами рятувальники наголосили на небезпеці, яку несуть в собі вибухові предмети, розповідали про види ВНП, їхню класифікацію, можливу небезпеку при контактуванні з ними та порядок інформування підрозділів ДСНС у разі їх виявлення.

Після проведення бесід батькам було вручено відповідні попереджувальні листівки.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Павлоградський район: фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням — | Новини міста Дніпро та області
Next post м. Чернівці: рятувальники вибороли першість у турнірі «Велика спортивна зустріч» — | Новини Буковини