Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Кам’янський район: надзвичайники разом з представником соціальної служби поспілкувалися з людьми які потребують соціальної підтримки —

Read Time:51 Second

Зараз, в умовах протиепідемічних обмежень та  осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду люди похилого віку, як ніколи потребують допомоги та підтримки.

Саме тому, 5-го листопада інспекторський склад Кам’янського районного управління спільно з соціальним робітником територіального центру соціального обслуговування у місті Вільногірськ відвідали людей похилого віку, які знаходяться на обліку соціальної служби та потребують соціальної підтримки. Паралельно, інформаційно-роз’яснювала робота проводилась у містах Верхньодніпровськ та П’ятихатки.

Основну увагу фахівці ДСНС  звернули на дотримання правил пожежної безпеки у побуті, так як одна із основних причин виникнення пожеж — це власна недбалість та необережність, особливо в період опалювального сезону.  Тож рятувальники нагадали правила експлуатації електроприладів,  наголосили про недопущення перевантаження електромереж, закликали з розумом підходити до обігріву оселі та берегти своє життя. 

Також, надзвичайники закликали громадян дотримуватися карантинних вимог, по можливості перебувати на самоізоляції та вакцинуватися, адже, як показує практика, ускладнення від коронавірусу особливо небезпечні саме для літніх людей.

Наостанок, рятувальники залишили співрозмовникам інформаційні листівки з детальною інформацією щодо дій у разі виникнення пожежі.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *