Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Краматорськ отримав нові автобуси

Read Time:52 Second

Краматорське трамвайно-тролейбусне управління (КТТУ) отримало нові автобуси  марки «Еталон»  А08128 «Троянда». Поставлятимуть нові транспортні засоби до кінця місяця партіями по 9 автобусів. Перша партія прибула вже сьогодні, 18 листопада.

Як повідомив міський голова Олександр Гончаренко, всього на базі управління до кінця наступного тижня з’явиться 27 нових автобусів. Загальна вартість автомобілів — більше 60 мільйонів гривень. Автобуси будуть введені в експлуатацію починаючи з середини грудня.

Гончаренко додав, що всього на початок 2022 року в місті буде 34 нових автобуси, які замінять старий транспорт, який обслуговує населення/

За словами директора КТТУ Андрія Татьянко, в автобусах обладнано 24 посадочні місця, з них 4 для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, цифрові інформаційні табло, звукові системи оповіщення, сигнальні кнопки для водія, вікна з тонуванням від сонця. Задній майданчик автобуса обладнаний відкидним пандусом для зручності користування осіб з інвалідністю, мам з візками та інших маломобільних категорій пасажирів.

«Важливо, щоб краматорчанам було комфортно їздити у цих автобусах, а водії були задоволені новим транспортом, який має дуже гарні технічні характеристики», — зазначив Андрій Татьянко. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *