Крістін Лагард розповідає, що глобальна економіка є сильною, проте недостатньо потужною для того, щоб залишатися стійкою до нинішніх ризиків

Read Time:1 Minute, 45 Second

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард попередила, що глобальна економіка недостатньо потужна, щоб залишатися стійкою до ризиків.

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард назвала глобальну економіку за станом на сьогоднішній день сильною, проте недостатньо потужною для того, щоб залишатися стійкою до нинішніх ризиків. Про це вона заявила під час виступу на Балі, де проходять осінні збори МВФ і Світового банку, інформує Ukr.Media.

"Є економіка сильною? Я думаю, що відповідь на це — так, економіка є сильною станом на сьогоднішній день. Ми очікуємо, що темпи зростання залишаться незмінними — на рівні 3,7% в цьому році і наступному", — цитує МВФ слова Лагард.

У той же час, вона підкреслила, що не вважає економіку досить потужною, оскільки три роки поспіль показник темпів зростання залишався на одній позначці. "Навіть більше, деякі ризики, які ми відзначали, зокрема під час весняних зборів у квітні, вже почали реалізовуватися, особливо щодо зростаючих торгівельних бар'єрів", — додала директор-розпорядник Фонду.

За її словами, якщо ця напруженість буде мати такі ж тенденції, глобальна економіка зазнає значний удар. "Тому наша тверда рекомендація полягає в тому, щоб послабити цю напруженість і працювати над більш сильною глобальною торгової системою, яка є більш справедливою, придатною для цілей і для майбутнього", — підкреслила Лагард.

Глава МВФ також сказала, що не вважає світову економіку повністю захищеною через 10 років після глобальної кризи. "З небувало високим рівнем глобальних і державних боргів, приватних і урядових, будь-яка незначна зміна вітру може спровокувати відтік капіталу та економічну нестабільність на ринках", — підкреслила Лагард, додавши, що на деяких з цих ринків такі тенденції вже простежуються. У зв'язку з цим вона наголосила на необхідності продовжувати фінансову регуляторну програму і протистояти ризику регресу.

Крім того, за словами голови Фонду, нинішні переваги світового зростання є недостатніми для того, щоб глобальна економіка продовжувала розвиватися. Головною проблемою, за її словами, є надмірна нерівність у сфері технологій, торгівлі, інтеграції, а також політичні загострення, що посилює економічне і соціальне напруження, особливо в розвинених країнах.

"Ось чому нам потрібна продумана політика і реформи, які будуть не тільки стимулювати зростання, але і робити це всебічно і стабільно", — підкреслила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Нардеп-Патріот Борислав Береза виявився аферистом з Ізраїлю
Next post Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 3 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни — Новини Чернігова та області