Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Криворізький район: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальні рейди серед населення в житловому секторі — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 12 Second

Восени, із зниженням температурних показників значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або не сертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Аби запобігти виникненню надзвичайних подій через пожежі в житловому секторі, 28-го жовтня, вогнеборці Криворізького району здійснили профілактичний рейд серед населення. Такі практичні відпрацювання тривають по всій території області, і направлені на те, щоб звернути увагу населення на більш відповідальне ставлення до вимог правил пожежної безпеки.

Фахівці служби ДСНС розповіли співрозмовникам про дії під час виявлення пожежі в побуті:

  • — Якщо у будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати та негайно телефонувати за номером «101», чітко назвати адресу і місце виникнення пожежі.
  • — У випадку займання від електронагрівальних приладів слід відключити ці прилади, вимкнути всю електричну мережу в будинку та розпочати гасіння водою, піском, сухою землею, снігом.
  • — Починаючи гасіння пожежі, не слід розбивати скло у вікнах приміщення що горить і залишати відчиненими двері тому-що  свіже повітря сприяє поширенню пожежі.
  • — Розлитий гас, бензин та інші легкозаймисті рідини слід гасити піском, землею, використовувати щільні тканини, ковдри змочені водою.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до вас з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *