Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Криворізький район: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми та їх батьками щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 3 Second

Фахівці Служби порятунку постійно проводять роз’яснювальну роботу серед громадян щодо недопущення виникнення пожеж в побуті та безпеки життєдіяльності в цілому.

Так, 1-го листопада надзвичайники Криворізького району поспілкувалися з батьками, щоб вони  нагадали правила пожежної безпеки у побуті підростаючому поколінню. Рятувальники звернули увагу на наслідки недотримання правил безпеки при користуванні газом в побуті, про те що він увійшов в повсякденне життя як тепло наших осель, гаряче водопостачання, комфортна можливість швидкого приготування їжі, але при недотриманні правил його використання існує велика небезпека травмування, отруєння, смерті, а також руйнування будинків і споруд.

Батьки ділилися з рятувальниками своїми історіями з життя та казали, що основні правила пожежної безпеки пам’ятають, і обов’язково нагадають про них своїм дітям та вважають таку профілактичну роботу цікавою, і необхідною, адже не зайвим буде нагадати правила безпеки, які допоможуть уникнути біди. Після бесід з людьми фахівці ДСНС роздали всім бажаючим листівки превентивного характеру з правилами пожежної безпеки.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, слідкувати за справністю електричних приладів, а також не лишати малих дітей вдома на одинці.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та життя ваших дітей!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *