Криворізький район: на честь Дня захисту дітей рятувальники навчали дітей правилам безпечної поведінки — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 19 Second

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, на честь Дня захисту дітей, 1-го червня в Глеюватській громаді на базі КЗ «Глеюватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» проведено святковий захід.

Під час Акції надзвичайники розповіли школярам та педагогам про основні правила безпеки у побуті й під час відпочинку, алгоритм дій у разі виникнення пожеж та у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, ознайомили та продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки та обладнання, які залучаються під час ліквідації пожеж і надзвичайних подій. Кожен бажаючий міг відчути себе у ролі справжнього рятувальника, примірявши захисний костюм, бойовий одяг, каски пожежних. Проведення подібних заходів необхідне для виховання дітей, навчання їх діям під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди та, як поводитись в екстремальних ситуаціях.

Для створення святкового настрою вихованці НВК подарували рятувальникам декілька художніх номерів, а також не обійшлось без виступу Дружини юних пожежних.

До Міжнародного дня захисту дітей рятувальники України об’єднали свої зусилля, аби допомогти колезі з Кривого Рогу — саперу групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Олексію Шевчику, в якого тяжко захворіла дитина. На рятівний укол, що допоможе маленькій Алісі Шевчик подолати страшний діагноз СМА 1 типу, необхідно зібрати більше 2 млн. доларів.

Міжнародний день захисту дітей – це чудовий привід, аби об’єднати зусилля усіх людей та подарувати дитині довге життя. Представники Служби порятунку «101» спілкувалися з громадянами та ділилися історією маленької Аліси Шевчик.

Всім охочим та не байдужим роздали листівки з інформацією та реквізитами на порятунок доньки надзвичайника.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Брат Дани Милохина пожаловался на разрушенную из-за наркотиков жизнь
Next post м. Павлоград: підведено підсумки службової підготовки особового складу — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області