Криворізький район: рятувальники та поліцейські провели інтерактивний захід серед дітей — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:48 Second

Одним з основних напрямків діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій є вплив на свідомість підростаючого покоління та попередження надзвичайних подій за участі дітей.

Сьогодні, 20-го вересня, рятувальники Кривого Рогу, спільно з поліцейськими, провели інтерактивний урок з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Заняття розпочалось з радісних емоцій дітлахів та спільного знайомства.

Вогнеборці та правоохоронці поспілкувались з підростаючим поколінням, перевірили їх знання щодо основних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності загалом, розповіли про причини та наслідки пожеж, про небезпеки, які підстерігають їх при неправильній експлуатації електричних, газових приладів, забавках із сірниками чи запальничками. Окремо зупинялись на питаннях, які найбільше цікавили дітей, та з радістю відповідали на них.

Малечі показали спорядження, яке використовується в службовій діяльності обох відомств та дозволили посидіти у оперативних автомобілях.

По закінченню інтерактивного уроку хлопчики та дівчатка отримали надувні кульки та з позитивними емоціями подякували за проведене заняття рятувальникам та поліцейським.

Всі знання, які були отриманні сьогодні маленькими слухачами можуть зберегти не одне життя у випадку реальної загрози.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Бывшая жена Звягинцева рассказала о его состоянии
Next post Кам’янський район: представники Служби порятунку «101» спілкувались з людьми, що потребують соціальної підтримки — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області