Ліквідатори — приклад мужності та самопожертви — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 24 Second

Сьогоднішня історія про ліквідатора Чорнобильської катастрофи сержанта внутрішньої служби, командира відділення Гребенюка Олександра Тимофійовича, який народився 15 вересня 1947 року в м. Павлоград Дніпропетровської області, рід якого бере свій початок з с. Новогригорівка, Юр’ївського району.

В 1965 році закінчив школу №2 м. Павлоград.

Працював на Павлоградському механічному заводі.

З 1967 року  по 1969 рік проходив службу в армії.

В 1972 році пішов працювати на Павлоградську шахту, а потім на Самарську  шахту кріпильником. Був вантажником на Павлоградському РО «Сільхозхімія». Також працював на Варварівській  дільниці ДП «Павлоградський автодор».

З липня по серпень 1986 року приймав участь в ліквідації наслідків Чорно́бильської катастрофи в складі військової частини № 32207, спецбатальйон хімзахисту, що дислокувалась в с. Оране, Іванківського району, Київської області.

Був нагороджений медаллю «До 25-річчя аварії на ЧАЕС» (2011), пам’ятною медаллю «За заслуги» (2017), Медаллю «Захиснику Вітчизни» (1999), Грамотою за активну і самовіддану роботу по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (1986), Подякою за героїзм, самопожертвування та самовідданість у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну участь у громадському житті.

Смерч чорнобильської трагедії забрав життя, скалічив долі і відібрав здоров’я багатьох людей, залишивши після себе біль і порожнечу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників.

Ми висловлюємо глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності. Бажаємо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Схиляємо голови перед тими, чиє життя обірвав ядерний смерч Чорнобиля.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Альбина Джанабаева рассказала, почему до последнего скрывала третью беременность
Next post Увага! Попередження про заморозки — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області