Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Локдаун в Херсонській області починається з 15 жовтня » Новини Херсона

Read Time:46 Second

 

У Херсонській області з 15 жовтня почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
З 15 жовтня в Херсоноской області почне діяти червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 12 жовтня. Про це повідомляє Урядовий портал.
«У цій галузі в останні дні по індикаторним показниками спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки. Це дає підстави для введення червоного рівня. Зокрема, перевищення фіксується за кількістю госпіталізованих пацієнтів протягом останніх 7 днів і становить на 100 тис. Населення 76,7% », — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Ігор Кузин.

Крім того, в Житомирській, Сумській та Донецькій областях посилять контроль за дотриманням санітарних норм, збільшать ліжковий фонд і введуть додаткові карантинні обмеження в об’єднаних територіальних громадах з найбільшими спалахами захворюваності COVID-19.

За словами Ігоря Кузіна, спостерігається значне погіршення епідситуації в цих регіонах.

Але на сьогодні в даних областях система охорони здоров’я має ресурси для надання своєчасної допомоги пацієнтам з коронавирусной хворобою.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *