Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Міський голова Краматорська з робочим візитом відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу № 3

Read Time:51 Second

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним обговорили з директором Дмитром Леоновим нагальні питання та ідеї щодо подальшого розвитку закладу.

На базі спортивної школи працює шість відділень: бокс, кікбоксинг, футбол, волейбол, хокей, фігурне катання. Всього у школі нараховується 74  групи з загальною кількістю спортсменів – 869. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

З 1 вересня у ДЮСШ №3 затверджено сім спортивних класів: з футболу – два класи в Ліцеї №35 та три в ЗОШ №25;  з хокею – два спортивних класи в ЗОШ №12.

«Кожен рік за результатами змагань спортсменам присвоюється спортивно-масові розряди. Ведучі спортсмени підтверджують звання кандидатів в майстри спорту України. Шість наших учнів беруть участь в команді Першої ліги з волейболу, чотири футбольні – в Чемпіонаті України з чотирьох вікових груп, з п’яти вікових груп в Чемпіонаті Донецької області.

Тренера дбають про фізичну підготовку та здоров’я молоді, а також розвивають популярність ігрових видів спорту серед населення», – розповів Дмитро Леонов.

Під час наради міський голова також оглянув спортивні зали, роздягальні, службові приміщення та адміністративну частину ДЮСШ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *