Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Чернівці: під час екскурсії до пожежної частини діти побачили, як працюють рятувальники — | Новини Буковини

Read Time:57 Second

Сучасні діти знають чимало про особливості професії «рятувальник», проте завжди цікаво почути про все з перших уст, познайомитися особисто з тими, хто безпосередньо виїжджає на пожежі, ліквідовує їх, допомагає людям у надзвичайних ситуаціях. Сьогодні така нагода випала шестикласникам ЗОШ № 22 міста Чернівці, які побували на екскурсії в пожежно-рятувальному підрозділі.

При вході до підрозділу школярів зустріли рятувальники. Познайомившись, діти увійшли всередину пожежної частини, де фахівці Служби порятунку розповіли їм про спеціальне спорядження, учні побачили пожежні автомобілі, на яких рятувальники виїжджають на виклики. Працівники пожежно-рятувального підрозділу пояснили, як вони ліквідовують пожежі, показали та дали приміряти школярам бойовий одяг, який захищає вогнеборців від полум’я і дії високих температур, коли ті гасять вогонь. Шестикласники навіть сиділи в кабіні справжнього пожежного авто.

Також під час екскурсії рятувальники приділили важливе значення роз’ясненню правил пожежної безпеки та наголосили на необхідності їх дотримання. Працівники Служби порятунку розповіли дітям про порядок дій у разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Пам’ятне фото на згадку про зустріч із рятувальниками стало прекрасним завершенням пізнавальної екскурсії для дітей.  

  

  

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *