Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Чернівці: підписано меморандум про співпрацю у реалізації проєкту «Безпека громад Буковини» — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 4 Second

8 жовтня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю між органами влади, Головним управлінням ДСНС України у Чернівецькій області, Головним управлінням Національної поліції у Чернівецькій області, Чернівецькою обласною організацією Добровільного пожежного товариства України, Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та громадською організацією «Джем ШМ» у реалізації проєкту «Безпека громад Буковини».

Учасники об’єднали свої зусилля, щоб зробити безпечним життя у громадах Чернівецької області та спільно розпочати проєкт з формування практичних навичок у місцевих мешканців щодо дій у загрозливих для життя ситуаціях. Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Для цього буде обрано 10 громад області, де впроваджуватиметься стратегія навчання жителів громад правилам безпеки та тренування практичних навичок. У визначених громадах не тільки проводитиметься інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами, для дітей та дорослих буде організовано цілий комплекс заходів, аби подбати про їх безпеку та навчити людей самостійно піклуватись про неї. У рамках проєкту буде проведено  спільні тренінги, семінари, конкурси, майстер-класи тощо. Представники різних служб та організацій навчатимуть буковинців правил безпеки, підвищуватимуть рівень їх обізнаності щодо дій у критичних ситуаціях.

  

  

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *