Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Чернівці: рятувальники навчили дітей правил пожежної безпеки — | Новини Буковини

Read Time:44 Second

8 жовтня працівники Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали до школярів ЗОШ № 4 міста Чернівці. Учням другого класу рятувальники розповіли основні правила пожежної безпеки, наголосили на забороні ігор з вогнем, пояснили, чому не можна брати до рук сірники чи запальнички. В зв’язку із зниженням температурних показників, рятувальники акцентували увагу дітей на правилах поведінки під час опалювального сезону, зокрема заборону самостійного використання газо- та електроприладів. Фахівці Служби порятунку розповіли й про те, що треба робити, якщо пожежа вже виникла, а поруч немає дорослих. Зокрема, школярам розповіли, як сповістити про подію Службу порятунку.

Окрім цього, рятувальники відповіли на усі запитання, які виникали у дітей, а ті в свою чергу, пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки.

З педагогами навчального закладу, рятувальники обговорили проведення евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації та порядок використання вогнегасника.

 

    

   

   

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *