Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Чернівці: рятувальники пояснили громадянам, чому необхідно дбати про пожежну безпеку — | Новини Буковини

Read Time:47 Second

Постійне повторення інформації сприяє її кращому запам’ятовуванню. Саме тому інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення рятувальники проводять регулярно. 4 листопада працівники Чернівецького районного управління ГУ ДСНС спільно з представниками Чернівецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели спільний рейд у житловому секторі. Вони відвідали чернівчан – підопічних соціальних служб, адже у оселях таких людей підвищений ризик виникнення пожеж.

Рятувальники розповіли громадянам про правила безпечного користування газовими плитами, а також пічним опаленням та електроприладами. Працівники Служби порятунку пояснили, що важливо слідкувати за тим, як опалювати оселі, адже тільки від самих громадян, їх свідомого ставлення до правил пожежної безпеки залежить недопущення пожеж. Також фахівці Чернівецького районного управління нагадали мешканцям області не залишати малолітніх дітей без нагляду та навчати їх правилам безпечної поведінки з вогнем.

Окрім проведення бесід, рятувальники вручали людям листівки з корисною інформацією про необхідні правила пожежної безпеки у побуті.

  

  

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *