Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Чернівці: визначено кращу ланку газодимозахисної служби області (ВІДЕО) — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 46 Second

27 жовтня на території 3 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці відбулися обласні командні змагання з газодимозахисної служби серед пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління. У них взяли участь 17 команд, що представляли всі пожежно-рятувальні частини міста Чернівці та області, а також Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

В основу змагань було покладено ті завдання, які вогнеборцям доводиться виконувати практично щодня, ліквідовуючи пожежі в умовах сильного задимлення в апаратах захисту органів дихання та зору. Вже традиційно змагання складалися з теоретичного та практичних етапів, які виконувалися на час. Учасники долали перешкоди, рятували умовних потерпілих, вдосконалюючи цим самим свою майстерність.

На початку заходу серед учасників провели тестування, що дозволило перевірити теоретичні знання рятувальників. Після цього вогнеборці одягнули спеціальне спорядження – апарат захисту органів дихання та зору – та приступили до виконання практичних дій. Команди долали смугу психологічної підготовки, після неї проходили естафету, що відбувалася за форматом змагань «Найсильніший пожежний рятувальник». Учасники підіймали пожежні рукави сходовими маршами на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, після цього підіймали на вежу рукавну скатку за допомогою рятувальної мотузки та виконували спуск вантажу з вежі. Під час проходження силового тренажера учасники кувалдою переміщали балку на дистанції. Передостанній етап естафети передбачав прокладання робочої лінії з подачею ствола на заливку мішені, й насамкінець вогнеборці переносили умовного потерпілого. Та, мабуть, найбільш напруженим виявився останній етап змагань. В умовах задимленого приміщення рятувальникам треба було знайти потерпілого та винести його з будівлі. 

Для того, щоб здобути перемогу, важливо було виконувати всі вправи не тільки професійно, а й оперативно, згуртовано, діючи в команді. Мабуть саме це допомогло учасникам, що представляли Головне управління ДСНС здобути перше місце. Друге місце зайняла команда 9 державної пожежно-рятувальної частини міста Кіцмань, а третіми стали рятувальники 2 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці.

Під час підбиття підсумків заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Василь Бабюк зазначив, що змагання на кращу ланку газодимозахистної служби одночасно слугують і навчальним заходом для рятувальників, тому вдвічі приємно, що учасники продемонстрували сьогодні високі спортивні результати та професійні навички.

  

  

  

  

  

ФОТОАЛЬБОМ

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *