м. Чернівці: до Головного управління ДСНС завітав Державний секретар, директор Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС Румунії — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 6 Second

28 травня до Чернівців завітала міжнародна делегація з Румунії. На Театральній площі міста за участі високопосадовців двох держав відбулась передача 40-тонного гуманітарного вантажу для Буковини від Румунії.

Після цього у Головному управлінні ДСНС України у Чернівецькій області  відбулася зустріч Державного секретаря, директора Департаменту з надзвичайних ситуацій Міністерства внутрішніх справ Румунії Раїда Арафата, представників Генерального консульства Румунії в Чернівцях з керівництвом Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області. Представники міжнародної делегації обговорили з керівництвом Головного управління ДСНС проміжні результати впровадження проекту транскордонного співробітництва «Підвищення рівня безпеки та безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співпраці у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE», у рамках якого з метою посилення рівня безпеки в регіоні було модернізовано телекомунікаційне обладнання Оперативно-координаційного центру Головного управління. Також присутні вели мову про важливість подальшої міжнародної співпраці між Україною та Румунією.

Опісля зустрічі-засідання учасники міжнародної делегації ознайомилися з діяльністю та заходами модернізації Оперативно-координаційного центру, що стало можливо завдяки міжнародному проекту з Румунією, а також побачили, як організована його робота, чим він оснащений. Державний секретар, Директор Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС Румунії Раїд Арафат та представники Служби порятунку обговорили діяльність ОКЦ та його  майбутні перспективи.

   

   

   

   

   

   ї

   

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Києві завершилися командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East IІI” — | Новини Вінниці та області
Next post Рятувальники влаштовують Всеукраїнську благодійну акцію «Врятувати Алісу Шевчик!» — | Новини Буковини