м. Чернівці: школярі відвідали музей пожежно-рятувальної справи Буковини — | Новини Буковини

Read Time:51 Second

21 травня до музею пожежно-рятувальної справи Буковини в місті Чернівцях завітали учні 3 класу Коритнянської ЗЗСО Вижницького району. Для школярів провели цікаву та пізнавальну екскурсію музеєм. Дітям розповіли про зародження та становлення пожежної служби на території Буковини. Проходячись залами музею, учні дізнались про те, які надзвичайні ситуації виникали на території нашої області, організацію проведення рятувальних робіт, участь рятувальників у відновлювальних роботах на території східних областей, де проводиться ООС.  В окремому залі школярам нагадали про страшні наслідки Чорнобильської катастрофи та важливу роль вогнеборців у ліквідації наслідків аварії.

Окрім музейних експонатів діти мали змогу відвідати пожежно-рятувальний підрозділ та ознайомитись із сучасною технікою, яка знаходиться на озброєнні 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Чернівці. Діти оглянули обладнання спец автомобіля та подавали воду з пожежного ствола. Також, рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки, розповіли про заходи безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

   

  

   

   

   

 Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Чернівці: рятувальники провели навчання з порятунку людей на водоймах — | Новини Буковини
Next post Дністровський район: рятувальники провели навчання із відпрацюванням рятувальних робіт на воді — | Новини Буковини