м. Чернівці: відбулось урочисте підписання договорів на реалізацію проєктів-переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – | Новини Буковини

29 липня у офісі «Агенції регіонального розвитку Чернівецької області» відбулось урочисте підписання договорів на реалізацію проєктів-переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Серед присутніх на заході також були представники Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області та Чернівецького обласного благодійного фонду «Пожежна охорона». Спільного із головами об’єднаних територіальних громад вони представляли два проєкти-переможці – «Створення системи автоматизованого оповіщення населення про надзвичайні ситуації на території Путильської об’єднаної територіальної громади» та «Підвищення рівня безпеки населення у гірських регіонах Чернівецької області шляхом використання повітряного дрону». Обидва проєкти спрямовані на удосконалення системи реагування на надзвичайні події у регіоні та покращення заходів безпеки.

Під час заходу представники проєктів отримали сертифікати переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Також в урочистій обстановці відбулося підписання договорів на реалізацію проєктів, котрі будуть впроваджені до кінця 2021 року.

   

   

   

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *