Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Дніпро: рятувальники провели рейд на тему «Пожежна безпека під час опалювального сезону» — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:35 Second

5 листопада фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центр забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснено профілактичний рейд з питань пожежної безпеки під час опалювального сезону.

З настанням похолодання багато людей користується печами. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо. Річ у тім, що вони не завжди спроможні перевірити стан печі та димарів на початку опалювального сезону і миттєво зреагувати на проблему.

Наприкінці заходу рятувальники побажали дотримуватися правил і порад, нагадали номер телефону Служби порятунку «101» і повідомили що дзвонити слід тільки у разі надзвичайних подій чи ситуацій.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *