м. Дніпро: фахівці Служби порятунку «101» провели бесіди з мешканцями міста — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:41 Second

13 травня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіду з населенням в Амур- Нижньодніпровському районі міста Дніпро на тему: «Пожежна безпека в побуті».

В зв’язку з ростом кількості пожеж, загибелі та травмування людей представники Служби порятунку «101» сьогодні звертались до городян з проханням бути надзвичайно обережними при користуванні вогнем, правильно експлуатувати газові та електричні прилади. Найчастішими випадками пожеж у побуті є необережне поводження з вогнем, палінням у ліжку в нетверезому стані та перевантаження електромережі, на це рятувальники зробили велику увагу. Служба ДСНС попросила проінструктованих жителів провести бесіду зі своїми дітьми.

Рятувальники після спілкування кожному проінструктованому жителю вручали листівку інформаційного характеру, де написані прості правила безпеки, а також сувенирні прапорці з номером виклику «101».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Кам`янське: працівники ДСНС провели профілактичний захід щодо запобігання пожежам в екосистемах — | Новини міста Дніпро та області
Next post Васильківський район: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевих мешканців — | Новини міста Дніпро та області