м. Кам’янське: фахівці ДСНС спілкувались із людьми про безпечний відпочинок на природі – | Новини міста Дніпро та області

З метою профілактики виникнення пожеж у природних екосистемах, сьогодні, 4-го травня рятувальники Кам`янського провели профілактичний рейд на території лісового масиву вздовж Лівобережного дренажного каналу.

Учасники рейдового заходу спілкувались із людьми щодо дотримання основних правил поведінки в лісі, на водних об’єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Співробітники ДСНС пояснили відпочивальникам: «для того, аби не допустити лісової пожежі треба вибирати безпечне місце для розведення багаття та ретельно його обкопати. Розводити вогнища дозволяється лише під постійним наглядом. Покидаючи місце відпочинку необхідно ретельно залити вогонь водою або закидати його піском».

Також вогнеборці наголошували на тому, що не можна кидати непогашені недопалки цигарок. Бо вогонь швидко розповсюджується по сухій траві, перекидається на дерева та охоплює великі площі екосистем.

Під час роз’яснювальної роботи надзвичайники вручали громадянам пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного відпочинку.


Previous post Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 1 особу та 93 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій і надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та області
Next post м. Покров: рятувальники спільно з співробітниками поліції провели заходи з профілактики на водних об’єктах – | Новини міста Дніпро та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *