Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Кривий Ріг: рятувальники спілкувались з людьми, що потребують соціальної підтримки —

Read Time:1 Minute, 0 Second

Регулярно фахівці ДСНС спілкуються з людьми похилого віку та багатодітними родинами, розповідають їм про правила безпеки життєдіяльності, аби убезпечити таких громадян від нещасних випадків.

Так, 6-го жовтня надзвичайники Кривого Рогу провели планове профілактичне відпрацювання з людьми, що потребують соціальної підтримки.

Під час заходу надзвичайники поспілкувалися з літніми людьми на предмет дотримання вимог пожежної безпеки в побутових умовах та нагадали основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті:

— нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки;

— забороняється залишати прилади, що включені без нагляду;

— забороняється включати в одну розетку одночасно декілька приладів;

— необхідно спостерігати за щільністю контактів в місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою тощо;

— небезпечно замінювати запобіжники, що перегоріли, в телевізорах, приймачах і інших побутових приладах саморобними або плавкими запобіжниками;

— забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами.

Загалом, під час профілактичного заходу, було проінструктовано близько  сорока осіб. Кожному співрозмовнику  рятувальники вручили інформаційні листівки з правилами пожежної безпеки та наголосили на тому, що власною безпекою нехтувати не варто.

Мешканці розповіли, що основні правила пожежної безпеки пам’ятають та дотримуються, вважають таку профілактичну роботу рятувальників необхідною, адже не зайвим буде ще раз нагадати правила безпеки, які допоможуть уникнути біди.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Чернігівська область: упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини врятували одну особу та ліквідували 5 пожеж — Новини Чернігова та Чернігівщіни
Next post ​У Житомирі біля скверу на вулиці Лятошинського зʼявився кольоровий інтерактивний дитячий майданчик. ФОТО