м. Кривий Ріг: у гості до рятувальників завітав колега-норвежець — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 0 Second

З повною відповідальністю і повагою ми можемо стверджувати, що дружба дійсно не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

У рятувальників Кривого Рогу є друзі-колеги з різних країн світу, які не словом, а ділом доводять свої дружні наміри.

Вже не один раз за підтримки громадської організації Норвегії «Норвежсько-українська підтримка» вогнеборці Кривого Рогу отримували гуманітарний вантаж від своїх колег-норвежців. Все майно передавалось безкоштовно як гуманітарна допомога.

От, і сьогодні, в гості до рятувальників 11 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітав пан Odd Steinar Rønne, пожежний з Норвегії. Керівний склад та рятувальники подякували колезі за підтримку та показали пожежно-рятувальне оснащення підрозділу. Пан Odd Steinar Rønne приїхав не з пустими руками, тепер на оснащенні 3 державного пожежно-рятувального загону буде два квадрокоптери, які значно спростять розвідку під час виникнення надзвичайних ситуацій. В свою чергу норвежець отримав подарунки та щирі емоції від українських вогнеборців.

Дружба між народами світу, показує, що люди, їх погляди, переконання, культури хоч і дуже різні, проте рівні між собою та заслуговують поваги.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Жовті Води: фахівці ДСНС спілкуються з громадянами міста аби попередити виникнення пожеж в екосистемах — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області
Next post Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 3 пожежі — Новини Чернігова та Чернігівщіни