м. Марганець: рятувальники спільно з Національною поліцією та ліс-ничими провели роз’яснювальну роботу з громадянами у лісових ма-сивах — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:40 Second

З метою попередження виникнення пожеж та трагічних наслідків від них, 29 травня рятувальники провели спільно зі співробітниками Національної поліції та представниками лісництва ДП «Марганецьке лісове господарство» провели профілактичний рейд у урочищі «Ворошилівка». Під час обстеження було проведено масово-роз’яснювальну роботу з жителями щодо дотримання ними правил пожежної безпеки в природних екосистемах, заборони спалювання сухої трави, стерні та поживних залишків, а також правилами поведінки у разі виникнення пожеж.

Надзвичайники роз’яснили громадянам основні вимоги пожежної та екологічної безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісах, звернули увагу на недопустимість спалювання сміття, сухої рослинності та її залишків як на присадибних ділянках, так і поза їх межами. Крім того, рятувальники нагадали громадянам основні причини виникнення пожеж та надали профілактичні листівки із заходами безпеки й алгоритмом дій у екстрених ситуаціях.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Брэд Питт резко ответил на очередную выходку Анджелины Джоли
Next post Уряд займеться Державною програмою забезпечення молоді житлом на 2021-2025 роки