Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Нікополь: фахівці ДСНС розповіли мешканцям про важливість екстрених служб — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:53 Second

23-го листопада співробітники Нікопольського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста на тему: «Популяризація Служби порятунку, номери екстрених служб».

До надзвичайників щодня надходять повідомлення від громадян. Кожен, хто набирає номер «101», переповнений надією, що йому обов’язково допоможуть.

Фахівці ДСНС несуть свою службу, оберігаючи громадян від різноманітних надзвичайних подій. Вони не лише ліквідовують пожежі, а й здійснюють такі роботи, як вилучення та знешкодження боєприпасів, надання допомоги мешканцям в різних небезпечних ситуаціях, не лишаються байдужими й до братів наших менших – тварин, яким допомагають звільнитись з пастки, або рятують від інших небезпек.

Ці люди професійно виконують свої службові обов’язки, щодня ризикуючи своїм життям та здоров’ям заради інших людей.

Під час заходу рятувальники розповіли і про такі служби, як Національна поліція, до якої необхідно телефонувати за номером «102», Екстрена медична допомога, куди телефонуємо за номером «103» та Газова служба – «104».

Особливу увагу в ході бесіди надзвичайники приділили хибним викликам, які, нажаль, є не рідкістю для всіх екстрених служб.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *