Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Нікополь: роз’яснювальна робота щодо безпека в побуті в приватних та житлових будинках —

Read Time:48 Second

16-го листопада співробітники Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Нікополь щодо безпеки в побуті в приватних та житлових будинках.

Під час проведення заходу, учасники рейду наполягали на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, задля власної безпеки та безпеки рідних. Нагадали місцевим жителям про обережність у користуванні електрообладнанням, газовим опаленням та  електрообігрівачами. Також рятувальники звернули увагу господарів на заборону використання пошкоджених електричних розеток і саморобних обігрівачів, не залишати їх увімкненими на ніч, та недопущення перевантаження електромереж великою кількістю електричних приладів. 

В ході бесіди нагадали і про небезпеку паління в ліжку, адже такі випадки нерідко завершуються фатально. Батькам радили не залишати дітей без нагляду, а дітям пояснили небезпеку гри з відкритим вогнем, сірниками та запальничками.

Наприкінці розмови для кращого засвоєння інформації співрозмовникам були роздані пам’ятки «Бережіть своє житло від пожеж», з нагадуванням основних правил пожежної безпеки та номеру Служби порятунку «101».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *