Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Нікополь: співробітники ДСНС нагадали мешканцям правила пожежної безпеки під час опалювального сезону — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 0 Second

1-го листопада фахівці Нікопольського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста, аби пояснити, яка небезпека існує, в разі недотримання правил пожежної безпеки в період опалювального сезону.

Під час проведення заходу, учасники рейду нагадали місцевим жителям про обережність у користуванні пічним та газовим опаленням. Попередили, аби не сталося біди, слід вчасно очищати димоходи та печі від сажі, перевірити піч на наявність тріщин; біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м . Також рятувальники наголосили, що важливо не перевантажувати електромережу великою кількістю приладів та не залишати обігрівачі увімкненими на ніч; не використовувати саморобні електропобутові прилади. Особливо акцентували увагу дорослих на тому, що не можна залишати малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяти їм бавитись сірниками- це може призвести до трагічних наслідків. Фахівці ДСНС попередили і про небезпеку паління в ліжку, адже такі випадки нерідко завершуються фатально.

Наприкінці бесіди надзвичайники дарували листівки «Пожежна безпека в осінньо-зимовий період», де зазначені правила безпеки під час опалювального сезону.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж у період коливання температури повітря, рятувальники радять неухильно дотримуватись усіх правил пожежної безпеки, аби убезпечити себе, своїх рідних, та майно від  вогню.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *