м. Нікополь: рятувальники завітали на відкритий урок до учнів школи — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 16 Second

На території Запорізької області функціонує атомна електростанція, яка є найбільшою не лише в нашій державі, а й в Європі. Вона має 6 атомних енергоблоків. 30-км зона навколо ЗАЕС містить у собі територію міста Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Васильківського, Запорізького районів Запорізької області та міст Нікополь, Марганець, Нікопольського та Томаківського районів Дніпропетровської області.

Тож, фахівці ДСНС постійно проводять з населенням, яке проживає у цій зоні, профілактично-роз’яснювальну роботу щодо дій у разі виникнення нештатної ситуації на станції.

Особлива увага рятувальників приділяється навчанню, з питань безпеки та захисту життя і здоров’я, серед дітей закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навальних закладів міста.

29-го квітня співробітники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали на відкритий урок до учнів 9 та 10 класів комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19» за темою: «Що таке радіація? Захист від радіоактивного випомінювання».

Під час заходу учні розповіли про трагічний випадок, який стався у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, доповіли про особливості розташування міста Нікополь, яке потрапляє в зону спостереження Запорізької АЕС. Також діти розібрались, що ж таке радіація і як можна впоратися з наслідками опромінення.

У свою чергу, напередодні Великодня та травневих свят, рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій у разі виникнення пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння та номер виклику Служби порятунку «101».

В кінці зустрічі співробітники ДСНС роздали дітям листівки та Методичні рекомендації для населення, яке проживає в зонах спостереження атомних електростанцій.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Муж Успенской оставил ее без квартиры в США
Next post Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 9 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам — Новини Чернігова та Чернігівщіни