м. Новомосковськ: надзвичайники провели рейдове відпрацювання приватного житлового сектору — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 14 Second

17-го травня інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного житлового сектору по вулиці Металургів в місті Новомосковськ.

Співробітники ДСНС вказали населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по місту та області.

Попередили не спалювати суху траву та сміття упритул до житлових будинків – такі дії можуть призвести до пожеж в приватному житловому секторі та нести загрозу здоров’ю та життю людей. Застерегли не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку не залишати ввімкненими електричні пристрої, газ, світло і т.д.

Дорослих попередили надійно ховати від малюків сірники, запальнички, не доручати їм стежити за включеними в мережу електричними або засвіченими гасовими і газовими приладами, не залишати в закритих приміщеннях без нагляду дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Дітей попередили не влаштовувати небезпечні ігри з вогнем.

Усім співрозмовникам співробітники ДСНС вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електро та газових приладів, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними.

Виявляйте обережність у поводженні з вогнем. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post З початку 2021 року піротехніки Новини Чернігова та області вилучили та знищили майже 20 тисяч вибухонебезпечних предметів — Новини Чернігова та області
Next post м. Синельникове: рятувальниками проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об’єктах — | Новини міста Дніпро та області