Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Новомосковськ: рятувальники запобігають виникненню пожеж в екосистемах —

Read Time:54 Second

22-го жовтня інспекторським складом Новомосковського районного управління, разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, з метою попередження пожеж в екосистемах, проведено бесіди з громадянами, щодо дотримання правил пожежної безпеки, на території міста Новомосковськ по вулиці Зіни Білої.

Рятувальники розповіли, що такі пожежі виникають через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сміття, опалого листя, сухостою, та післяжнивних залишків.

Вогнеборці зазначили, що вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об’єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків.

Для якісного засвоєння застережень, мешканцям була вручена відповідна профілактична наочна агітація.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, протипожежні заходи на присадибних ділянках нескладні, потребують лише обережного, дбайливого ставлення, розуміння серйозності можливих наслідків. Кожен акт підпалу – це злочин проти природи, за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!

Тож будьте обачними! Якщо ви помітили загорання у лісі, на відкритій території — негайно телефонуйте за номером «101».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *