м. Новомосковськ: співробітники ДСНС провели профілактичну роботу в навчальному закладі — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:1 Minute, 4 Second

17-го вересня інспекторський склад Новомосковського районного управління разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та працівниками Національної поліції провели профілактичну бесіду з дітьми в Новомосковському закладі середньої освіти №3.

Метою даного заходу є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми  з питань протипожежної безпеки, уявлення про елементарні основи безпечної поведінки в побуті та для ознайомлення дітей з професією рятувальника.

Життя потребує від дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Адже вони часто стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки нерідко є причинами сумних наслідків.

На початку заходу,  рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, правила безпечного відпочинку в екосистемах та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Хлопці та дівчатка дуже впевнено і, найголовніше, вірно, відповідали на питання, які ставили їм співробітники ДСНС. Малеча і сама задавала безліч питань, а також із задоволенням розповідали про складні ситуації, учасниками яких були вони самі або їх знайомі.

Ця зустріч стала цікавою для дітей: вони змогли більш детально дізнатися про те, як не допустити виникнення небезпечних ситуацій, до яких наслідків може призвести порушення правил пожежної безпеки. Діти отримали безліч емоцій від зустрічі з рятувальниками.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Синельниківський район: рятувальники провели профілактичну роботу з батьками щодо безпеки дітей — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області
Next post Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 3 артилерійські снаряди часів Другої світової війни — Новини Чернігова та Чернігівщіни