м. Покров: проведено роз’яснювальні бесіди з перехожими громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:42 Second

За для зменшення кількості пожеж та недопущення загибелі на них людей, 15 квітня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з перехожими мешканцями міста по вулиці Центральній.

Під час бесід, рятувальники доводили до населення важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі.

Вогнеборці пояснили мешканцям, що переважна кількість пожеж виникає саме у житлових будинках та квартирах громадян. У багатьох випадках займання відбувається, коли самі господарі знаходяться вдома. Та через їх невірну реакцію та невмілі дії полум’я миттєво охоплює все більшу площу та несе загрозу людському життю. Аби запобігти подібним нещасним випадкам, фахівці ДСНС пояснили громадянам основні правила пожежної безпеки та вручили інформаційні листівки, що містять алгоритм дій на випадок пожежі.

По завершенню бесід рятувальники ще раз нагадали людям телефон Служби порятунку — “101”.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Сын Алибасова тратит на здоровье отца по полмиллиона рублей в месяц
Next post Васильківський район: проведено роз’яснювальну роботу з місцевим населенням — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області