м. Покров: вогнеборці, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

3-го травня, з метою забезпечення безпеки громадян та пожежної і техногенної безпеки у період відзначення Великодня та травневих свят, співробітниками Покровського міського відділу та 44-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з лісниками, проведено патрулювання на території угідь Нікопольського лісництва Державного підприємства «Марганецьке лісове господарство» у місті Покров.

Під час спілкування, рятувальники з’ясовували на скільки люди знають, що необхідно робити аби не допустити загорань в екосистемах та роз’яснювали їм, як необхідно діяти в разі виникнення пожежі.

Також вогнеборці нагадали про заборону розведення вогнищ поблизу зелених насаджень та про небезпеку навмисного випалювання сухої рослинності.

В кінці розмови всім громадянам вручили інформаційні листівки на тему: «Бережіть екосистеми від пожеж», аби зменшити кількість займань в природі, що виникають через людський фактор, та нагадали телефони екстрених служб міста.


Previous post Победитель «Маски» Jony рассказал, кого считал своим главным конкурентном
Next post Привітання Голови Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області з Великоднем! – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *