м. Синельникове: рятувальниками проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об’єктах — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:45 Second

Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Саме це ставили за мету рятувальники та нагади людям ці правила.

17-го травня співробітники Служби порятунку Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області поспілкувалися з мешканцями міста Синельникове.

У ході роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС нагадали людям, про те, що купатися треба у призначених для цього місцях, на обладнаних пляжах, інакше можна отримати травми ніг, які пов’язані з засміченням дна водойми скляними і металевими предметами.

Необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми в школі, вдома, у дитячих оздоровчих установах, а також через засоби масової інформації.

Діти до 12 років допускаються в воду тільки у супроводі дорослих. Великою бідою може обернутися пірнання на мілководді або в незнайомих місцях та купання у нетверезому стані.

Наприкінці бесіди містянам було вручено друковані пам’ятні листівки з правилами безпеки на воді.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Новомосковськ: надзвичайники провели рейдове відпрацювання приватного житлового сектору — | Новини міста Дніпро та області
Next post Літинські рятувальники навчали школярів правилам безпеки життєдіяльності — | Новини Вінниці та області