Майже 40% клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут» боргують за спожитий газ

Read Time:1 Minute, 36 Second

  Борг побутових споживачів ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», станом на 01 вересня 2021 року становить 180,3 млн грн.

  Невчасно розраховуються за використаний ресурс 39% клієнтів компанії. Зміни у законодавстві дозволяють відключати від газопостачання через заборгованість навіть під час карантину.

  «Традиційно найбільшими боржникам є великі міста. Про можливе відключення у разі непогашення боргів вже попереджені більше 3,7 тис. споживачів природного газу. Тому рекомендуємо вчасно розраховуватися за використаний газ та не накопичувати борги», – зазначає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

  До списку найбільших боржників компанії потрапили домогосподарства з:

  • Житомира (73,4 млн грн боргу);
  • Бердичева (32,7 млн грн);
  • Новограда-Волинського (21,7 млн грн);
  • Коростеня (22,3 млн грн);
  • Попільні (21 млн грн).

  Що чекає на боржників?

  ТОВ «Житомиргаз Збут» нагадує про те, що у серпні Президент України підписав Закон №1657, який скасовує заборону відключення боржників від газопостачання через заборгованість на період дії карантину. Заборона на відключення діятиме лише в регіонах, які знаходяться у «червоній» зоні та протягом 30 днів після її скасування.

  Станом на 20 вересня 2021 року компанія вже надіслала 3748 листів-попереджень з проханням погасити протерміновані платежі на загальну суму 10,5 млн грн.

  Також «Житомиргаз Збут» вже передав Оператору ГРМ доручення на припинення газопостачання 1662 злісним неплатникам, які ігнорують повідомлення постачальника. Станом на 17 вересня Оператором вже відключено 18 побутових споживачів із боргом на загальну суму 61,8 тис. грн. 

  Аби уникнути ризиків відключення від газопостачання, споживачам, що мають протерміновані платежі, необхідно терміново розрахуватися за використане блакитне паливо.

  Як уникнути боргів за газ в опалювальний період?

 «До кінця вересня побутові споживачі ще мають можливість підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та сплачувати за газ щомісяця однакові суми незалежно від реального споживання. Цей тарифний план допоможе уникнути великих рахунків за газ в опалювальний період та розподілити фінансове навантаження рівномірними частинами до завершення терміну дії тарифу», – наголошує Олена Благодарська.

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У результаті скиду КП «Житомирводоканал» неочищених стоків в річку Тетерів розпочато кримінальне провадження
Next post На Житомирщині судитимуть організовану групу, учасники якої заволоділи бюджетними коштами майже на 1 мільйон гривень при будівництві споруд для очищення стічних вод