Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Микола Чечоткін: Нові підходи в організації роботи екстрених служб – це шлях до формування високого рівня культури безпеки — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 28 Second

 Форум  «Безпечна громада», який триває у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30»,  проходить у форматі дискусій в межах трьох тематичних панелей: «Розвиток безпечного середовища», » Безпечна інфраструктура»,  » Розвиток цифрових сервісів для громадян».

У рамках панелі «Розвиток безпечного середовища» особливу увагу було приділено питанню створення і функціонування центрів безпеки, місцевих та добровільних пожежно-рятувальних команд в Україні.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, беручи слово, наголосив,  що більшість загиблих на пожежах фіксується саме у сільських населених пунктах. Цей показник можна пояснити відсутністю в селах розгалуженої мережі місцевої пожежної охорони.

Голова ДСНС  зазначив, що ціллю громад повинно стати створення такої кількості пожежних команд, яка б дозволила забезпечити прибуття до місця події максимум за 20 хвилин, а в подальшому скоротити цей час до 10 хвилин.

«Наразі в сільській місцевості функціонує одна тисяча двісті підрозділів місцевої пожежної охорони, однак необхідно створити ще  більше тисячі  таких підрозділів. І ДСНС готова передати органам місцевого самоврядування понад 110 пожежних депо та 440 одиниць пожежної техніки”, — наголосив Голова Служби.

Крім того, Микола Чечоткін підкреслив  важливість  впровадження та поширення в територіальних громадах Центрів безпеки — нової форми надання комплексної допомоги населенню у безпековій сфері. Вони об’єднують пожежно-рятувальну, медичну та правоохоронну  функції. Нині на території України діє вже 36 таких Центрів  

“Впевнений, що нові підходи до організації роботи екстрених служб, будуть не лише засобами захисту населення, а й стануть осередками формування високого рівнякультури безпеки громадян”, — підсумував, завершуючи виступ,  Микола Чечоткін.

Зазначимо, що у рамках панелі «Розвиток безпечного середовища» говорили також про створення єдиного аеромедичного простору, можливості супутникового спостереження за надзвичайними подіями на територіях об’єднаних територіальних громад, розглянули практичні кейси створених Центрів безпеки в Україні.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *